Pokud hledáte výjimečný narozeninový, svatební či vánoční dar, rozhodně vyzkoušejte gravírování do optického křišťalu! Dárky z fotek.

Každý z nás zná ten pocit, když neumíme najít pro naši blízkou osobu originální dárek, který by ho potěšil. Častokrát se setkáváme s tím, že daná osoba nic nepotřebuje a nějak nás nenapadají žádné originální kousky. Naštěstí tu máme pro vás řešení, které každému vykouzlí ten nejupřímnější úsměv! Moderní gravírování fotek do skla nabízí výrobu nezapomenutelných darů.

Pokud chceme najít originální dárek na narozeniny, Vánoce či svatbu, měl by obsahovat kousek z nás. Koupit v obchodě nějaký běžný, ničím výjimečný suvenýr je snadné, ale bohužel takový dárek postrádá osobitost a jedinečnost. V dnešní době se rozšiřuje trend předmětů, na které aplikujete
vaše vlastní fotky, loga či texty. Snadno si tak vyrobíte personalizovaný dárek pro mámu nebo dar pro muže, který ho zaručeně osloví. Pokud si přejete, aby daný předmět působil exkluzivně a hodnotně, dokonalým řešením je právě technika gravírování.

Jak tato technika funguje?

Pomocí laseru se vypálí fotografie, logo či text do kvalitního křišťálového skla. Snadno si tak necháte vyrobit dárek s jménem nebo i s věnováním. Důkladná technologie současně umožňuje gravírovat obrazy s detaily, jako jsou tváře lidí nebo složitější loga. Na toto stačí odeslat fotografii dobré kvality a můžete si být jisti, že výsledek bude vyzařovat hodnotu a unikátnost. Obdarovanou osobu tak gravírovaný dar nepochybně osloví a potěší.

Dárky z fotek – Dárek pro zamilované a novomanžele 

Fotku či nápis si nechte vygravírovat do zajímavých skleněných předmětů. Výborný dar pro zamilované nebo novomanžele je gravírované sklo v symbolu lásky- ve tvaru srdce. Hodí se i v případě, že přemýšlíte nad originálním dárkem k narozeninám, vánocúm nebo výročí. Pokud si nejste jisti, na výběr jsou i mnohé jiné tvary – kostka, kvádr či stylový útvar ve formě ledovce.

Dárek rodičům k 30. výročí svatby

Výjimečný dárek rodičům k 30. výročí svatby, nebo k jakémukoliv jinému? Gravírování do skla vám nabízí nespočet možností. Také pokud máte známého, který se jde jen teď ženit, originální gravírovaný předmět můžete darovat na rozloučenou se svobodou.

Jaký dárek na 80-tku? 

Významné životní jubilea žádají hodnotné speciální dary. Takovým jsou předměty z křišťálového skla s gravírováním. Starší lidé si je rádi vystaví v domácnosti a vždy si tak na Vás mohou s láskou vzpomenout.

Náhrdelníky a přívěsky s gravírováním

Skvělý nápad na dárek – náhrdelník nebo přívěšek s precizním gravírováním. Nespoléhejte na designy, nápisy a loga, které běžně vidíte v obchodech. Vy rozhodnete, aby se náhrdelník nebo přívěšek s gravírováním přizpůsobil vašim touhám. Personalizované náhrdelníky a přívěsky jsou výbornou volbou, pokud hledáte dárek pro 10 leté holčička nebo dárek pro 11 letého chlapce. Věk či pohlaví přece nehraje žádnou roli!

Originální dárek pro věřící 

Gravírování do skla je nejvhodnější dárek pro věřící osoby, který je zaručeně osloví. Nechat si vygravírovat Otčenáš nebo jiné náboženské texty, které jsou Vám blízké. Velké popularitě se těší předměty s podobiznou Ježíše či jiných osob, taktéž se symboly.

Gravírování fotek do skla jako výjimečná památka na zesnulé

Člověk i po smrti zůstává v povědomí svých blízkých. Připomínají ho cenné vzpomínky, které nedokáže nikdo vymazat. Ty však jsou nejen v duševní, ale i fyzické rovině. Památka na zesnulého může být například ve formě fotografií a památných předmětů. Výjimečnou podobu jí dodá 3D gravírování fotek do skla, které představuje originální věčnou vzpomínku.

2D a 3D gravírování fotek do skla

vám umožní zvěčnit vzpomínku na zesnulého do různých předmětů. K oblíbeným patří ledovce, kostky, kvádry a  svícny vyrobené z kvalitního křišťálového skla. Vzpomínka však může být i v podobě malého skleněného přívěsku či náhrdelníku. Gravírování fotek do skla umožňuje aplikovat do skla fotografii zesnulého spolu s textem a dalšími grafickými prvky dle přání. Při naší práci používáme inovativní technologii laserového gravírování, která umožňuje dokonale kopírovat i nejmenší detaily. Výsledná vzpomínka na zesnulého tak bude mít vysokou kvalitu a hodnotu.

Gravírovaní fotek do skla na pomník

Gravírovanie do skla můžete použít také k dekoraci pomníku. Text na pomník si můžete nechat vygravírovat do vhodného skleněného  tvaru, který instalujete na náhrobní kámen. Také ho můžete obohatit o fotografii zesnulého. Pomník tak bude mít výjimečný charakter a vyjádříte tím, že vám na zesnulém blízkém člověku velmi záleželo.

Vzpomínkový předmět na Dušičky

Vhodným časem, kdy si můžete nechat vyrobit vzpomínku na zesnulého vygravírovanou do skla, je právě období Dušiček. V den Památky zesnulých si všichni připomínáme blízké, kteří už nejsou mezi námi. Výjimečnou vzpomínkou na zesnulého je například gravírování do skleněného přívěsku nebo náhrdelníku, který můžete nosit stále s sebou. Skleněnou tabulku sloužící jako vzpomínku na zesnulého můžete uchovávat u sebe doma na poličce, případně ji umístit na místo, kde váš blízký rád trávil čas.

A co vymyslíte vy?

Gravírované dárky do skla nemají téměř žádné hranice. Je ve vaší vůli vymyslet jedinečný návrh, který my přetransformujeme do reality. Klasické 2D a 3D gravírovaní do skla umí úžasně proměnit vaši touhu do reality. Neváhejte a nechte si precizně vyrobit takový unikátní dárek!

Dárky z fotek zde.