2D a 3D gravírování fotek do skla

Hledáte nevšední dárek nebo doplňky jako dekoraci? Určitě vyzkoušejte 2D a 3D gravírování do skla. V naší nabídce najdete klíčenky, náhrdelníky, trofeje, luxusní gravírované hodiny a další zajímavé předměty!

O nás

Přejete si originální dar, výjimečný památný předmět či ozdobu do vašeho domova nebo kanceláře? Gravírování do skla je tou výbornou volbou! Gravírování se věnujeme již X let, během kterých se nám podařilo potěšit nespočet zákazníků.

Naši nabídku neustále expandujeme, abychom mohli vyhovět i nejnáročnějším požadavkům. 2D a 3D gravírování do skla je trend, který se stále jen vyvíjí. Pro zaistienie maximální možné kvality našich výrobků se neustále vzděláváme, prostřednictvím zahraničních školení.

Ať už si z našeho e – shopu objednáte jakýkoli produkt, můžete si být jistý, že splňuje ty nejpřísnější standardy. Gravírování do skla realizujeme prostřednictvím vysoce kvalitního laseru, se kterým můžeme pracovat s mimořádně vysokou přesností. Bez problémů tak gravírujeme speciální loga, fotografie či portréty s množstvím maličkých detailů. Celý výrobní proces probíhá přímo v naší dílně.

Fotografie, portrét či logo dle vašeho vlastního výběru nejlépe vynikne vyrytá do kvalitního křišťálového skla. Gravírujeme do malých přívěsků a náhrdelníků, ale i do větších skleněných tabulí ve formě knihy, kostky, kvádru či srdce. V naší nabídce nechybí ani jiné další tvary. Pro koho je určeno gravírování do skla? Využít jej můžete například na tvorbu unikátních dárků na speciální události. Ať už na oslavu narozenin, svátku, výročí nebo jakéhokoliv jiné příležitosti. Křišťálové sklo v symbolu lásky – tvaru srdce je výborný dárek pro zamilované nebo pro novomanžele.

Pro věřící osoby máme k dispozici produkty s gravírovaným Otčenášem, vygravírovat můžeme i jiné náboženské texty či obrazy. Naše produkty jsou vhodné i jako dárek na biřmování či první svaté přijímání. Gravírování do skla je velmi populární pro firemní akce – na výrobu reklamních předmětů. Gravírovaný křišťál s fotkou a textem je také vhodný jako památka na zesnulého. Neustále si díky němu můžete připomínat vašich nejbližších, kteří už nejsou mezi námi. Držíme se hesla: „Náš zákazník, náš pán“. Ustavičně zkvalitňujeme naše služby s cílem splnit vaše přání.

Abyste na váš požadovaný produkt nemuseli dlouho čekat, zajišťujeme dodání již do 3 – 4 dnů od vytvoření objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů k našim službám nebo sortimentu, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme. Jsme aktivní na sociálních sítích – Instagramu i Facebooku, kde sdílíme zajímavé inspirace na 2D a 3D gravírování fotek do skla.

Děkujeme za Vaši projevenou důvěru a jsme rádi, že nakupujete právě u nás!

Tým 3Dfotka.cz

Gravírujeme přívěsky, náhrdelníky, trofeje, 3D gravírování